Webinarium EBSCO 19.08.2019 14:19

Zapraszamy do udziału w webinarium firmy EBSCO: Wprowadzenie do Inspec Analytics: Nowe narzędzie wspomagające badania naukowe - szkolenie w języku angielskim.

Stworzony przez ekspertów z Instytutu Inżynierii i Technologii, Inspec® jest najbardziej wyczerpującą bazą danych bibliograficznych na świecie w dziedzinie inżynierii i fizyki. Dowiedz się, w jaki sposób Inspec Analytics może poprawić wyniki badań. Ten kurs online obejmie niektóre z głównych korzyści płynących z Inspec Analytics i dostarczy odpowiedzi na kluczowe pytania, takie jak:

• Jaki jest wynik badań prowadzonych przez moją instytucję?
  • W jaki sposób jestem powiązany z czołowymi autorami w danej dziedzinie?
  • W jakich czasopismach publikują inni naukowcy zajmujący się danym zakresem tematycznym?
  • Jakie koncepcje są związane z moją dziedziną wiedzy specjalistycznej?
  • W jaki sposób badania w danej dziedzinie zmieniły się w czasie?
  • Jakie są najnowsze obszary interdyscyplinarne, o których powinienem wiedzieć?

W zależności od liczby pytań, kurs będzie trwał około 30 minut.

Szkolenie poprowadzą:

Mike Pettersen IET

Pavel Synek EBSCO email: psynek@ebsco.com telefon: +420 734 541 821

Data: 22 sierpnia 2019

Czas: 14:00

Webinaria EBSCO

Jak to działa?

Sesje online odbywają się poprzez internetowe narzędzie WebEx. Podczas sesji trener dzieli pulpit z uczestnikami. Do komunikacji wykorzystujemy zestaw słuchawkowy, dzięki czemu dostępne jest połączenie audio, które zapewnia pełną informację zwrotną lub chat box.

Jak dołączyć do sesji?

Po zarejestrowaniu się otrzymasz zaproszenie WebEx w swoim e-mailu. Kiedy nadejdzie czas przyłączenia się, kliknij na link podany w zaproszeniu WebEx. Prosimy spróbować przyłączyć się do webinarium około 5-10 minut przed planowanym rozpoczęciem.

Link do rejestracji udziału w webinarium EBSCO