Wernisaż wystawy fotograficznej prof. Waldemara Marzęckiego zatytułowanej „Być może nie tylko ja” 24.01.2020 08:56

Recenzentami wystawy są: prof. Krzysztof Bizio oraz dr Arkadiusz Polewka.

Waldemar Marzęcki, prof. zw. architekt, urbanista, fotografik. Kierownik Katedry Urbanistyki i Planowania Przestrzennego na Wydziale Budownictw i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Autor czterech książek poświęconych współczesnej urbanistyce. Członek i były prezes szczecińskiego oddziału Związku Polskich Artystów Fotografików. Autor 44 wystaw fotograficznych, prezentowanych w Austrii, Danii, Francji, Holandii, Niemczech, Polsce, Portugalii, Szwecji i Włoszech. W latach 70. i 90. współpracował ze Telewizją Polską, przygotowując czołówki komputerowe dla wielu programów telewizyjnych o zasięgu regionalnym i krajowym. W projektach artystycznych łączy fotografię z innymi dziedzinami sztukami: architekturą, urbanistyką, muzyką, teatrem, grafiką multimedialną, vizualartem i sztuką performatywną.

Zapraszam serdecznie na wernisaż

Piątek, 24 stycznia 2020, godz. 18.00, Galeria Architektów Forma, ZUT/WBiA, ul. Żołnierska 50, 71-210 Szczecin

Wstęp wolny na wystawę i na wernisaż.