Wykład w ramach Seminariów Naukowych Inżynierii Materiałowej – 21 czerwca 2021 r., godz. 15:00 09.06.2021 15:00

Uprzejmie zapraszamy na wykład w ramach Seminariów Naukowych Inżynierii Materiałowej, który wygłosi prof. Stephen M. Wu (University of Rochester, USA) pt. “Strain engineering 2D van der Waals based devices”.

Zainteresowania naukowe Prof. Wu Jego badawcze dotyczą wykorzystania nowych materiałów kwantowych do tworzenia nowych urządzeń elektronicznych i magnetycznych. W 2012 r. uzyskał tytuł doktora fizyki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, a także tytuł licencjata w dziedzinie elektrotechniki i informatyki w 2006 r. oraz licencjata w dziedzinie fizyki w 2006 r. na tej samej uczelni.

Seminarium odbędzie się 21 czerwca 2021r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w formie zdalnej za pośrednictwem platformy MS Teams.

Uwaga! Osoby zainteresowane wzięciem udziału w seminarium proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail informatyk-wtiich@zut.edu.pl do 21.06.2021r. do godz. 10.00

Prosimy o zalogowanie się imieniem i nazwiskiem.

Serdecznie zapraszamy!

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Naukowej Inżynieria Materiałowa