Informacje bieżące

Dzień Młodego Architekta i Inżyniera po raz pierwszy w Szczecinie 20.11.2019 07:47

21 listopada br. o godz. 10.00 na Wydziale Budownictwa i Architektury ZUT (al. Piastów 50) wystartuje Dzień Młodego Architekta i Inżyniera Budownictwa. Na otwarte warsztaty edukacyjne dla studentów architektury i architektów zaprasza miesięcznik „Builder”.

W programie m.in. warsztaty, panel dyskusyjny i wykłady, których tematyka obejmie zagadnienia związane z wyborem odpowiedniej ścieżki kariery przez przyszłych architektów i inżynierów. Profesjonalne zajęcia z najnowocześniejszych rozwiązań w budownictwie poprowadzą wybitni inżynierowie i architekci z całego kraju.

W trakcie wydarzenia będzie można odwiedzić strefę kariery i skonsultować się ze specjalistami HR
z największych w Polsce firm z branży budowlanej. Każdy z zainteresowanych będzie mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat materiałów i technologii, które są potrzebne przy projektowaniu.

Dzień Młodego Architekta i Inżyniera Budownictwa to doskonała okazja do tego, żeby zebrać materiały informacyjne, porozmawiać o projektach, nad którymi obecnie pracują studenci oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, praktyk oraz staży partnerów programu Builder for the Future – powiedziała prof. Maria Kaszyńska, dziekan WBiA ZUT.

Każdy uczestnik tego wydarzenia otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w Dniu Młodego Architekta i Inżyniera Budownictwa. Szczegółowy program znajduje się na builder4future.pl/2019/10/30/dzien-mlodego-architekta-i-inzyniera/. Wstęp wolny.