II nabór wniosków w Programie Edukacja (MF EOG 2014/2020) 05.02.2021 12:54

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji informuje o uruchomieniu II naboru wniosków w ramach Programu Edukacja. Program finansowany w ramach MF EOG 2014-2021 dotyczy współpracy i wymiany z instytucjami zlokalizowanymi w krajach EOG: Islandii, Lichtenstein, i Norwegii.

Wnioski można składać w czterech komponentach programu:

1. Komponent I Profesjonalny rozwój kadry
  2. Komponent II Mobilność w szkolnictwie wyższym
  3. Komponent III Współpraca instytucjonalna na rzecz poprawy jakości i dopasowania kształcenia i szkolenia zawodowego (VET) oraz zawodowego kształcenia ustawicznego
  4. Komponent IV Współpraca instytucjonalna na rzecz poprawy jakości i dopasowania oferty edukacyjnej na wszystkich poziomach oraz we wszelkich formach (z wyłączeniem VET i zawodowego kształcenia ustawicznego).

Osoby zainteresowane inicjatywą, w szczególności współpracujące z instytucjami z terenu Islandii, Lichtensteinu i Norwegii proszone są o kontakt z Działem Mobilności Międzynarodowej.

Szczegółowe informacje dla wnioskodawców dostępne są na stronie education.org.pl/kategoria_naboru/ii-nabor//

Nabór wniosków trwa do 12 kwietnia.