Informacje bieżące

INDUSTRIAL BRIDGE 2019. Przed nami największe wydarzenie biznesowe na Pomorzu Zachodnim 20.11.2019 15:25

160 firm z całej Europy, 300 spotkań biznesowych, z czego ponad 110 o charakterze międzynarodowym. 27 listopada br. o godz. 12.15 rozpocznie się Międzynarodowe Spotkanie Biznesowe INDUSTRIAL BRIDGE 2019. Organizatorem wydarzenia jest Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

 

Do Szczecina przyjadą przedstawiciele firm z branży metalowej, stoczniowej, morskiej, transportowej, logistycznej oraz odnawialnych źródeł energii. W spotkaniu wezmą udział również naukowcy z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Przedsiębiorcy i naukowcy m.in. z Polski, Niemiec, Francji, Czech, Węgier, Słowenii i Wielkiej Brytanii będą mogli wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o potrzebach danej branży gospodarki oraz nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Celem organizowanego po raz trzeci wydarzenia jest stworzenie dialogu pomiędzy przedsiębiorstwami z Europy oraz nauką i biznesem.

INDUSTRIAL BRIDGE 2019 to przede wszystkim możliwość poznania potencjalnych partnerów biznesowych oraz ewentualnych partnerów przyszłych konsorcjów z udziałem przedstawicieli biznesu i nauki, którzy wspólnie mogą występować o środki na projekty badawcze o charakterze wdrożeniowym – powiedziała Joanna Niemcewicz, dyrektor Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Oprócz przedstawicieli firm z Pomorza Zachodniego do Szczecina przyjadą przedsiębiorcy z województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, świętokrzyskiego, opolskiego oraz dolnośląskiego.

Spotkania biznesowe będą miały charakter 20-minutowych rozmów, które zostały wcześniej  umówione przez uczestników za pośrednictwem strony wydarzenia ib2019.b2match.io.

Poprzednia edycja, która odbyła się w 2017 roku zgromadziła ponad 112 firm z Polski i zagranicy. Udział w Międzynarodowych Spotkaniach Biznesowych INDUSTRIAL BRIDGE 2019 jest bezpłatny.

 Na zdjęciu przedsiębiorcy podczas rozmów z naukowcami