Informacja o nagrodach Rektora dla nauczycieli akademickich 06.02.2019 12:02

Uprzejmie informuję, że wnioski o nagrodę Rektora za osiągnięcia naukowe i dydaktyczne uzyskane w 2018 roku oraz za całokształt dorobku, będą przyjmowane w Dziale Nauki do dnia 31 marca br.

Do nagród za rok 2018  oraz za całokształt dorobku stosuje się Regulamin przyznawania nauczycielom akademickim nagród Rektora za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne lub organizacyjne albo za całokształt dorobku – Uchwała nr 1 Senatu ZUT w Szczecinie z dnia 29 stycznia  2018 roku (format:  pdf, rozmiar:  4,62 MB)fileadmin/pliki/2019/u1_18-1.pdf (format:  pdf, rozmiar:  4,62 MB).

W tegorocznej edycji nagród Rektora, podstawą pracy Komisji ds. Nagród i Odznaczeń będzie wydruk listy osiągnięć, generowany przez usługę dostępną online od dnia 25 lutego br., pod adresem panel.zut.edu.pl. Usługa ta generuje m.in. listę osiągnięć, które spełniają warunki regulaminu i mogą być przedstawione jako osiągnięcia do nagród bez dodatkowego potwierdzenia. W związku z tym, proszę:

• nie dołączać do ww. wydruku, kopii osiągnięć w postaci publikacji naukowych i uzyskanych patentów,
  • dołączyć do wydruku kopię fragmentu lub całości dokumentu, potwierdzających osiągnięcie w postaci rozliczonych i zakończonych projektów i umów na wykonanie prac badawczych,
  • opisowo wprowadzać do generatora wniosku osiągnięcia dydaktyczne,
  • w przypadku nagród za całokształt dorobku,  osiągnięcie wprowadzić opisowo w generatorze wniosku i do wydruku dołączyć ewentualne   załączniki.

Przygotowane wnioski, po zaopiniowaniu przez rady wydziału/jednostek międzywydziałowych należy złożyć w Dziale Nauki (pok. 203, budynek rektoratu ZUT).

Do nagród za osiągnięcia naukowe mają zastosowanie:

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 91 449 41 96.