Konkurs Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa rozstrzygnięty! 24.05.2021 10:48

Miło nam poinformować, że dr inż. arch. Katarzyna Krasowska z Wydziału Architektury znalazła się wśród laureatów o nagrodę Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.

Pani Doktor została nagrodzona za rozprawę doktorską "Rozwój zrównoważony małych miast Pomorza Zachodniego po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej", której promotorem był prof. dr hab. inż. arch. Zbigniew Paszkowski.

Pani Doktor bardzo serdecznie gratulujemy!

Informacja na stronie Ministerstwa.