Informacje bieżące

Nowe nabory wniosków do Programu Ramowego UE Horyzont 2020 25.03.2020 13:31

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE w RCIiTT ZUT serdecznie zaprasza do zapoznania się aktualnymi i nadchodzącymi naborami wniosków o finansowanie projektów badawczo-innowacyjnych w ramach Programu Ramowego UE Horyzont 2020.

Obecnie trwają nabory w ramach konkursu RISE (Działania Marii Skłodowskiej-Curie) oraz Inicjatywy Leków Innowacyjnych IMI-2. W najbliższej perspektywie zostaną uruchomione nabory w inicjatywie Bio-Based Industries, o których więcej informacji można znaleźć tutaj. Warto także sprawdzić szeroką ofertę tematów konkursowych w obszarze „Secure, Clean and Efficient Energy”.

Pełny harmonogram naborów w 2020 roku znajduje się na stronie RCIiTT ZUT w zakładce Aktualności. Serdecznie zachęcamy do jej śledzenia – publikujemy tam najnowsze informacje z Komisji Europejskiej dotyczące finansowania badań, a także oferty współpracy z instytucji zagranicznych.

Więcej informacji o uczestnictwie w projektach w PR UE Horyzont 2020 udzielają konsultanci Regionalnego Punktu Kontaktowego PR UE, którzy obecnie pracują zdanie i są dostępni pod adresami e-mail. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!