Program ERASMUS+ zamawiany wyjazd szkoleniowy „Competencies, skills and tools for intercultural higher educational environments” Linnaeus University Vaxjo/Kalmar, Szwecja, 11 – 15 maja 2020 19.12.2019 13:09

Linnaeus University Vaxjo / Kalmar, Szwecja zaprasza na tydzień szkoleniowy “Competencies, skills and tools for intercultural higher educational environments” w terminie 11 – 15 maja 2020, informacje i formularz zgłoszeniowy organizatora dostępne na stronie.

Grupa docelowa: pracownicy uczeni pracujący w środowisku międzynarodowym (np. kontakt ze studentami cudzoziemcami)

Osoby zainteresowane mają możliwość ubiegania się o stypendium szkoleniowe programu Erasmus+ na utrzymanie w czasie wyjazdu – kandydaci przygotowują wniosek szkoleniowy oraz program szkolenia zgodnie z wytycznymi i formularzami zamieszczonymi na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/wyjazdy-szkoleniowe.html. Kompletne wnioski wyjazdowe należy składać w Dziale Mobilności Międzynarodowej w terminie do 24 stycznia 2020.