Spotkanie informacyjne nt. Projektów współpracy dla szkolnictwa wyższego (Erasmus+ Akcja KA2) 11.01.2022 12:57

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ zaprasza w dniach 19 i 20 stycznia 2022 na dwuczęściowe spotkanie informacyjne online poświęcone projektom Partnerstw współpracy (Cooperation Partnerships) dla szkolnictwa wyższego (Erasmus+ Key Action 2).

Celem spotkania jest  przedstawienie informacji o zasadach realizacji projektów i wnioskowaniu w konkursie 2022 (marzec 2022), jest ono kierowane do nauczycieli akademickich wszystkich dyscyplin i jednostek zainteresowanych złożeniem wniosku lub włączeniem się w projekt w charakterze partnera.

Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji dostaną po 16 stycznia link do wydarzenia.

Spotkanie zostanie nagrane, osoby chętne mogą otrzymać link do nagrań i prezentacji, w tym wypadku należy również  wypełnić powyższy formularz rejestracji.