Szkolenia z zakresu tworzenia dokumentów dostępnych cyfrowych oraz tworzenia prezentacji i materiałów dostępnych cyfrowo 15.09.2020 14:25

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami z zakresu dostępności cyfrowej plików umieszczanych na stronach ZUT wyznaczone zostały dodatkowe terminy szkoleń jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego.
  1. Tworzenie dokumentów dostępnych cyfrowo - 28 września 2020 r.
  2. Tworzenie prezentacji i materiałów do zajęć dostępnych cyfrowo - 29 września 2020 r.

Planowane godziny szkolenia 10:00-14:00. Szkolenia zostaną przeprowadzone poprzez platformę MS Teams. Każdy uczestnik zostanie przypisany do odpowiedniej grupy zgodnie z wybranym terminem i tematem szkolenia.
Chęć udziału w szkoleniu należy zgłaszać mgr inż. Marta Buśko na adres marta.busko@zut.edu.pl.