Szkolenie z zakresu tworzenia dokumentów tekstowych dostępnych cyfrowych 10.11.2021 09:06

Zapraszamy na szkolenia w tematyce tworzenia dokumentów dostępnych cyfrowo. Szkolenie kierowane jest do pracowników ZUT odpowiedzialnych za tworzenie oraz umieszczanie na stronach ZUT dokumentów, ale również chcących poszerzyć swoje kompetencje w zakresie formatowania dokumentów zgodnie ze standardami dostępnościowymi czy sprawdzania dostępności dokumentów.

Terminy szkoleń:

• 9 grudnia - Tworzenie dokumentów dostępnych cyfrowo
  • 10 grudnia - Tworzenie arkuszy kalkulacyjnych dostępnych cyfrowo

Chęć udziału w szkoleniach należy zgłaszać mailowo na adres marta.busko@zut.edu.pl lub za pośrednictwem platformy MS Teams.

Zapraszam również osoby, które już brały udział we wcześniejszych szkoleniach z tej tematyki.

Planowane godziny szkolenia 9:00-14:00. Szkolenie zostanie przeprowadzone poprzez platformę MS Teams. Każdy uczestnik zostanie przypisany do odpowiedniej grupy na platformie.