Trzeci nabór na wyjazdy szkoleniowe Programu Erasmus+ 2020/2021 17.03.2021 10:58

Dział Mobilności Międzynarodowej zaprasza do składania wniosków w ramach trzeciego otwartego naboru na wyjazdy szkoleniowe Erasmus+ realizowane w roku 2020/2021.

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl w zakładce „wyjazdy szkoleniowe dla pracowników”.

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z zasadami realizacji wyjazdów szkoleniowych przed złożeniem wniosku, w szczególności z zasadami kwalifikacji oraz warunkami finansowymi programu Erasmus+ oraz stosowanie aktualnych formularzy zgłoszeniowych.

Wnioski wyjazdowe należy składać w terminie do 23 kwietnia 2021 w Dziale Mobilności Międzynarodowej, ul. Pułaskiego 10, pok. 15