UWAGA!!! Modernizacja Rektoratu - etap II (tzw. Łącznik)- zmiany w organizacji ruchu i miejsc pobierania kluczy 10.12.2018 09:13

W związku z rozpoczęciem II etapu inwestycji polegającej na modernizacji budynku Rektoratu od dnia 26.11.2018 r. zostanie wyłączony z użytkowania na czas prac budowlanych obiekt przy al. Piastów 17 - tzw. Łącznik

Szczegółowe informacje dotyczące zmian w organizacji ruchu i miejsc pobierania kluczy przedstawione są w załączeniu.

Kancelaria Główna informuje, że od dnia 24 sierpnia 2018 r. jej biuro znajduje się w budynku przy al. Piastów 18 (tzw. "Przedszkole") na parterze w pokoju numer 10.Sekretariat Kanclerza znajduje się natomiast w pokoju numer 12 (również w budynku przy al. Piastów 18 - tzw. "Przedszkole" na parterze).