Archiwum wiadomości dla pracowników

Dyplom Roku 2020 03.03.2020 13:13

Z wielką przyjemnością zapraszamy w piątek 6 marca 2020 r., na godzinę 17.00 do Galerii Architektów Forma, gdzie odbędą się po raz ósmy szczecińskie eliminacje do finału ogólnopolskiego konkursu o doroczną nagrodę SARP im. Zbyszka Zawistowskiego oraz do międzynarodowego konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Integracyjną BDA-SARP.

Do udziału w eliminacjach sędziowie SARP i ZUT zakwalifikowali dziesięć prac magisterskich, opracowanych w minionym roku na kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (WBiA / ZUT). Autorzy tych prac przedstawią swoje projekty w trakcie publicznych prezentacji, które zadecydują o udziale w kolejnym etapie w obu konkursach. Werdykt jury zostanie ogłoszony tego samego wieczoru po obradach. Poznamy wówczas również laureata nagrody im. Prof. Leszka Dąbrowskiego, przyznawanej przez szczeciński oddział SARP najlepszej pracy dyplomowej, obronionej na WBiA ZUT. Prezentacjom będzie towarzyszyć ekspozycja prac dyplomowych, biorących udział w eliminacjach. Wydarzenie organizowane jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich (SARP / O. Szczecin).

Więcej informacji:

PIĄTEK, 6 MARCA 2020, GODZ. 17.00

Galeria Architektów Forma, ZUT/WBiA

ul. Żołnierska 50, 71-210 Szczecin

Wstęp wolny na wystawę i na wernisaż

Kuratorzy wystawy Dyplom Roku 2020 - Jakub Gołębiewski, Mikołaj Heigel