Archiwum wiadomości dla pracowników

Konkurs wniosków „Partnerstwa Strategiczne dla szkolnictwa wyższego – gotowość do prowadzenia edukacji cyfrowej” 29.09.2020 14:16

W odpowiedzi na sytuację związaną z COVID-19 Komisja Europejska ogłosiła dodatkowy konkurs wniosków o dofinansowanie projektów typu „Partnerstwa strategiczne” dla szkolnictwa wyższego, dotyczących gotowości do prowadzenia edukacji cyfrowej (Partnerships for Digital Education Readiness).

Założony cel projektów to wyposażenie uczelni w narzędzia, kompetencje i zasoby pozwalające sprostać wyzwaniom nauczania zdalnego, w tym rozwój powiązanych kompetencji cyfrowych nauczycieli akademickich.

Termin składania wniosków 29 października 2020 r. godz. 12:00

Projekty mogą trwać od 12 do 24 miesięcy i muszą się rozpocząć między 1 marca a 30 czerwca 2021 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w Corrigendum do Przewodnika po programie Erasmus+ na rok 2020 na stronie KE.