Archiwum wiadomości dla pracowników

PROGRAM ERASMUS+: zamawiany wyjazd szkoleniowy “Strategies for inclusion of refugees and migrants into European Universities“ 7-10 czerwca 2022 20.04.2022 09:14

Zapraszamy do składania wniosków na zamawiany wyjazd szkoleniowy “Strategies for inclusion of refugees and migrants into European Universities” organizowany przez Sapienza Universita di Roma, Włochy w terminie 07-10 czerwca 2022.

Grupa docelowa: pracownicy uczelni uczestniczący w procesach integracji uchodźców i migrantów oraz tworzenia powiązanych strategii i planów działania.

Program i opis wydarzenia

Osoby zainteresowane mogą ubiegać się o stypendium programu Erasmus na cztery dni szkolenia (7-10 czerwca) oraz dodatkowe dwa dni na podróż.

Kandydaci składają kompletne wnioski szkoleniowe oraz program szkolenia przygotowane zgodnie z wytycznymi i formularzami w Dziale Mobilności Międzynarodowej (ul. Pułaskiego 10, pok. 15) w terminie do 5 maja 2022.

Kandydaci zgłaszają się niezależnie do 12 maja indywidualnie w sposób wskazany przez organizatora. Wyjazd uzależniony jest od akceptacji strony przyjmującej.