Archiwum wiadomości dla pracowników

PROGRAM ERASMUS+ zamawiany wyjazd szkoleniowy “SUCTI Systemic University Change towards Internationalisation“ 29.11 – 03.12.2021 29.09.2021 09:37

Zapraszamy pracowników ZUT (osoby niebędące nauczycielami akademickimi) do składania wniosków na zamawiany wyjazd szkoleniowy “SUCTI Systemic University Change towards Internationalisation” (formuła train the trainer) organizowany przez Universitat Rovira i Virgili, Tarragona - Hiszpania w terminie 29 listopada – 3 grudnia 2021.

Grupa docelowa: osoby niebędące nauczycielami akademickimi zainteresowane nabyciem kompetencji trenerskich w zakresie umiędzynarodowienia kształcenia i komunikacji międzykulturowej.

Warunkiem złożenia wniosku o wyjazd jest złożenie deklaracji o gotowości prowadzenia powiązanych szkoleń wewnętrznych dla pracowników ZUT.

Program wydarzenia.

Osoby zainteresowane mogą ubiegać się o stypendium programu Erasmus na pięć dni szkolenia (29.11 – 03.12) oraz dodatkowe dwa dni na podróż.

Kandydaci składają kompletne wnioski szkoleniowe oraz program szkolenia przygotowane zgodnie z wytycznymi i formularzami w Dziale Mobilności Międzynarodowej (ul. Pułaskiego 10, pok. 15) w terminie do 15 października 2021.