Archiwum wiadomości dla pracowników

Projekt: Współpraca transgraniczna między uczelniami i dużymi obszarami chronionymi w Euroregionie Pomerania (akronim: REGE) 13.11.2018 14:54

Informujemy, iż 14.11.2018 roku odbędzie się wyjazd na warsztaty naukowe, pt. „Podstawy metod szacowania regionalnych efektów ekonomicznych na obszarach chronionych”. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt dr Dawid Dawidowicz, dawid.dawidowicz@zut.edu.pl,  tel. 91 449 69 15.

Wydarzenie jest elementem projektu INT107 pod tytułem: Współpraca transgraniczna między uczelniami i dużymi obszarami chronionymi w Euroregionie Pomerania (akronim: REGE) / Grenzüberschreitende Zusammenarbeit von Hochschulen und Großschutzgebieten in der Euroregion Pomerania (Akronym: REGE). Prokekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) Projekt wird durch die Europäische Union aus Mitteln des Fonds für Regionale Entwicklung (EFRE.

Ponadto serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wyjeździe studyjnym do Puszczy Bukowej niedaleko Szczecina w dniu 16.11. 2018 roku.  Wydarzenie będzie trwało od godz. 10:00 do około 14:00.
Liczba miejsc ograniczona!  Zapewniamy niezapomniane wrażenia, transport, tłumacza oraz catering.   Chęć uczestnictwa proszę zgłaszać na adres mailowy: Dawid.Dawidowicz@zut.edu.pl do 15.11.2018 roku.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska. Całkowita wartość trzyletniego projektu to 762.446 euro czyli 3.278.516 zł.

Projekt INT107 pod tytułem: Współpraca transgraniczna między uczelniami i dużymi obszarami chronionymi w Euroregionie Pomerania (akronim: REGE)