Archiwum wiadomości dla pracowników

Universite de Liege zaprasza pracowników bibliotek na szkolenie „Beyond the Library Collections” (31.1 – 4.2.2022) 11.08.2021 10:41

Universite de Liege (Belgia) zaprasza pracowników bibliotek na stacjonarne szkolenie Beyond the Library Collections zaplanowane w terminie 31 stycznia – 4 lutego 2022. Tematyką szkolenia będzie zaprezentowanie usług, projektów i strategii ułatwiający dostęp do zasobów znajdujących się poza daną biblioteką.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy.  Termin zgłoszeń upływa 30 września 2021.

Osoby, których zgłoszenia zostaną zaakceptowane przez organizatorów, będą miały możliwość ubiegania się o stypendium szkoleniowe programu Erasmus+. W tym celu należy skontaktować się z Działem Mobilności Międzynarodowej niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia.