Archiwum wiadomości dla pracowników

Webinar: Komunikacja i organizacja pracy w pigułce 09.03.2022 08:13

Zapraszamy start-upy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na webinar poświęcony zarządzaniu czasem i skutecznej komunikacji w zespole, który odbędzie się w dniu 24 marca 2022 r., w godz. 10:00-13:00.

Uczestnicy wydarzenia:

• poznają przeszkody skutecznej komunikacji;
  • dowiedzą się co utrudnia efektywne wykorzystanie czasu;
  • poznają i przećwiczy metody przezwyciężania tych barier.

Webinar poprowadzi p. Paula Borek, która od ponad 5 lat realizuje projekty szkoleniowe i doradcze w obszarze zarządzania, komunikacji, radzenia sobie ze stresem, rozwoju osobistego, kreatywności, asertywności, rozwiązywania konfliktów. Dla organizacji bardzo często pełni funkcję inspiratora, osoby, która pomaga w znalezieniu nowych kierunków rozwoju. Wierzy w efektywność budowaną każdego dnia przez koncentrację na celu, współpracę i kreatywne poszukiwanie rozwiązań. Nieustannie pracuje nad podnoszeniem własnych kompetencji, co jest kluczowym elementem przy rozwijaniu osób i organizacji.

Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Magdalena Ostrowska, e-mail: Magdalena.Ostrowska@zut.edu.pl, tel. 91 449 43 58.