Archiwum wiadomości dla pracowników

Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 25 czerwca 2019 r. odeszła inż. Mieczysława Olszewska, długoletni pracownik Akademii Rolniczej w Szczecinie. 26.06.2019 13:21

Całe życie zawodowe związała z tą Uczelnią, rozpoczynając pracę na  Wydziale  Zootechnicznym; pełniła także funkcję kierownika dziekanatu na Wydziale Ekonomiki i Organizacji Gospodarki Żywnościowej, a następnie przez wiele lat była zastępcą kierownika  Działu  Nauki i Współpracy z Zagranicą. Miecia była wspaniałą, pełną ciepła i życzliwości Osobą. Żegnamy Cię Mieciu, zachowując  w naszych sercach   pamięć o Tobie. Łączymy się w bólu z Rodziną i Najbliższymi.

Pogrzeb odbędzie się w dniu 28 czerwca br.  godz. 14:30 na Cmentarzu Centralnym w Kaplicy Głównej.

Koleżanki z Działu Nauki