Archiwum wiadomości dla pracowników

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: samodzielny referent - rekrutacja wewnętrzna 19.08.2021 12:41

Miejsce pracy: Dział Nauki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, al. Piastów 17.

OPIS STANOWISKA

• ocena okresowa nauczycieli akademickich,
  •  nostryfikacja stopni naukowych,
  • umowy o współpracy naukowej z partnerem zagranicznym,
  • urlopy naukowe,
  • raporty dotyczące inwestycji aparaturowych, budowlanych i informatycznych,
  • stypendia naukowe Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców.

• wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office 365, PowerPoint,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i skrupulatność,
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy i samodzielność w działaniu,
  • otwartość i komunikatywność.

OFERUJEMY

• pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 03.09.2021 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na samodzielnego referenta-Dział Nauki” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na samodzielnego referenta-Dział Nauki” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 3, 4 budynek WIMiM)

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 10.09.2021 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.