Wdrożenie Ustawy 2.0 w ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie w trakcie wdrożenia Ustawy 2.0 29.01.2019 09:07

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie prowadzi intensywne prace i działania związane z dostosowaniem uczelni do przepisów związanych z wejściem w życie nowej ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Ustawy 2.0).

W związku z powyższym, aby proces był przejrzysty i dostępny dla naszej społeczności akademickiej została uruchomiona strona poświęcona tym zagadnieniom. Będziemy na bieżąco informować Państwa o postępie wdrażania przepisów ustawy na naszej uczelni.

Rektor ZUT dr hab. inż. Jacek Wróbel, prof. ZUT w tym celu powołał komisję rektorską ds. wdrożenia ustawy, złożoną z kilku zespołów, której przewodniczy prof. Stefan Domek – Prorektor ds. organizacji i rozwoju uczelni – Zarządzenie nr 113  z dnia 21 listopada 2018 roku.

Na stronie będą umieszczane podstawowe regulacje prawne, kalendarium oraz bieżące informacje.

W związku z powyższym poniżej przedstawiamy Państwu:

1. Ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (format:  docx, rozmiar:  558 kB)
  2. Ustawa z dnia 3 lipca 2018 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (format:  docx, rozmiar:  533 kB)
  3. kalendarium wprowadzenia Ustawy 2.0 (format:  pdf, rozmiar:  0,93 MB)
  4. prezentację, która była przedstawiona na spotkaniu władz uczelni z pracownikami ZUT w dniu 24 stycznia 2019 roku  (format:  pdf, rozmiar:  1,32 MB)