3 200 miejsc na bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander - #NeverStopLearning 26.05.2022 10:44

Język angielski, podstawy zarządzania projektami, podstawy inwestowania na giełdzie, zrównoważony rozwój, a może umiejętności menadżerskie? Ruszają nabory na kolejne Stypendia Santander, jest to okazja do zdobycia cenionych kompetencji oraz certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. Udział w kursach jest bezpłatny, a uczestnicy nie muszą być klientami banku.

Obecnie trwają nabory na:

Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council

1 000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego Learn English Select, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu z certyfikatem IELTS. Aplikuj do 19 czerwca br. Link do naboru.

Stypendium Rozwojowe Santander | Podstaway Zarządzania projektami WZ IŁ& IPMA

100 miejsc na kurs online z wykładowcami International Project Management Associaction wprowadzający do świata projektów i zarządzania nimi.  Najważniejsze pojęcia projektowe, główne metody i narzędzia, zasady organizacji pracy projektowej to główne zagadnienia tego kursu. Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa. Kurs jest organizowany przez Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki we współpracy z IPMA Polska. Aplikuj do 12 czerwca br. Link do naboru

Stypendium Rozwojowe Santander | Podstawy inwestowania na giełdzie SGH & GPW

200 miejsc na kurs online z wykładowcami dla osób zainteresowanych inwestowaniem, obejmujący zagadnienia, takie jak m.in. funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat. Kurs organizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych. Aplikuj do 19 czerwca br. Link do naboru.

Santander Scholarships Skills | MBA Essentials 2022–LSE

900 miejsc dla osób chcących rozwinąć niezbędne twarde i miękkie umiejętności biznesowe stanowiące esencję wiedzy ze studiów MBA. Program odbywa się online i jest podzielony na 10 modułów asynchronicznych, które są udostępniane co tydzień i mogą być realizowane. Uczestnicy mogą realizować kurs we własnym tempie, dodatkowo maja okazję do nawiązywania interakcji między sobą oraz brania udziału w małych grupach dyskusyjnych.  Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim. Aplikuj do 30 czerwca br.  Link do naboru.

Santander Scholarships Sustainability | Skills for the Green transition –Cambridge Judge Business School

1 000 miejsc na sześciotygodniowy międzynarodowy program online prowadzony przez Cambridge Judge Business School. Uczestnicy będą mogli poznać globalną perspektywę problemów i wyzwań środowiskowych, przed którymi stoimy, takich jak utrata bioróżnorodności, wylesianie, odnawialne źródła energii, gospodarka o obiegu zamkniętym. Dodatkowo będą mieli okazję rozwijać umiejętności przywódcze, poznać przykłady i historie sukcesu firm z dużym doświadczeniem w stosowaniu kryteriów ESG (środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego). Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim. Aplikuj do 9 czerwca br. Link do naboru.

Więcej możliwości

Zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com/pl oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.

Solidarni z Ukrainą

W ramach wsparcia dla naszych gości z Ukrainy Santander Bank Polska wspólnie z Uniwersytetem Szczecińskim prowadzimy otwarty kurs języka polskiego online. Kurs jest prowadzony przez lektorkę w języku ukraińskim i jest on transmitowany na żywo na fanpage’u Santander Universidades Polska na Facebooku. Zachęcamy do przekazania informacji, do osób które takiego kursu potrzebują.

Stypendia Santander

Grupa Santander przeznaczyła ponad 2,1 mld euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 790 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Markiem Kozłowskim. Tel: (+48) 693 215 026, Mail: marek.kozlowski@santander.pl