Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) we współpracy z Politechniką Wrocławską zaprasza na konferencję „Europejskie kształcenie techniczne – wyzwania i trendy”, która odbędzie się 22 kwietnia 2026 roku we Wrocławiu. Wydarzenie skupiające grono ekspertów z całej Polski będzie poświęcone przyszłości inżynierii i internacjonalizacji dydaktyki.
Wydarzenie jest skierowane do:
- władz uczelni i pracowników akademickich;
- liderów biznesu i przemysłu współpracujących z nauką;
- ekspertów zajmujących się mobilnością edukacyjną i funduszami europejskimi;
- studentów i doktorantów.
Więcej informacji, program wydarzenia oraz link do rejestracji dostępne na stronie: erasmusplus.org.pl/konferencja-europejskie-ksztalcenie-techniczne






