Tego dnia uroczyście otwarto przebudowane wejście do budynku Wydziału. W przecięciu wstęgi uczestniczyli Pani Kanclerz ZUT Adrianna Gudzowska, Pan Prorektor ds. Studenckich prof. Arkadiusz Telesiński, Pani Dziekan WBiIŚ prof. Anna Głowacka i Przewodniczący Samorządu Studenckiego WBiIŚ Filip Mitas.
Przebudowa wejścia do budynku i holu wyniosła 8,5 mln zł. Wydział otrzymał dotację na ten cel ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w kwocie 2, 65 mln złotych.
Tego dnia Samorząd Studencki Wydziału zorganizował Grilla, podczas którego udało się przeprowadzić akcję zbiórki pieniędzy dla domu dziecka oraz na wsparcie świetlicy w Szkole Podstawowej nr 14. Akcja będzie kontynuowana do 19 czerwca na wszystkich wydarzeniach Wydziału. Do tej pory udało się zebrać blisko 2 tys. zł !
Gratulujemy szczytnej inicjatywy!
Fot. Jerzy Muszyński/ZUT







