Uczelnie landu Mecklenburg-Vorpommern zapraszają na szkołę letnią SustainMV, 15 sierpnia – 1 września 2022 19.05.2022 13:08

Uczelnie Landu Mecklenburg-Vorpommern, Niemcy zapraszają studentów 1 i 2 stopnia studiów oraz doktorantów na szkołę letnią SustainMV o tematyce zrównoważonego działania w obszarze turystyki, odnawialnych źródeł energii, innowacji cyfrowych i technologicznych, zarządzania odpadami oraz ekosystemów.

Szkoła poprowadzona będzie w formie kształcenia mieszanego, tj. połączenia zajęć w formie on-line z krótkoterminowym wyjazdem zagranicznym.

Zajęcia on-line prowadzone będą w okresie 15 – 18 sierpnia, zajęcia stacjonarne (Greifswald, Rostock Stralsund) w okresie 23 sierpnia – 1 września.

Udział w komponencie on-line jest bezpłatny, w przypadku zajęć stacjonarnych istnieje możliwość ubiegania się o stypendium na pokrycie kosztów czesnego oraz zakwaterowania i podróży.

Szczegółowe informacje, w tym program i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie sustainmv.de

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 czerwca.