Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie serdecznie zapraszają studentów i absolwentów na konferencję „Dzień dobry Biznes” 06.11.2018 13:42

Chcesz wiedzieć jak zarobić pierwszy milion?

W dniu 8 listopada „Dzień dobry Biznes” zawita w Szczecinie.

Drodzy studenci i absolwenci, Wasza pomysłowość i kreatywność nie zna granic, czasem ogranicza Was jedynie brak funduszy.

Dlatego zorganizowaliśmy dla Was wydarzenie, podczas którego eksperci doradzą jak zdobyć dotację na rozwój własnego biznesu, startupu lub jak stworzyć model biznesowy firmy.

Konferencja odbędzie się 8 listopada w godzinach 10:00-13:45
w Auli Centrum Dydaktyczno - Badawczego Nanotechnologii przy Al. Piastów 45 w Szczecinie.

Podczas konferencji spotkasz się z przedsiębiorcą, który opowie o tym, jak stawiał pierwsze kroki w biznesie. Przeprowadzimy Cię przez proces zakładania własnej firmy krok po kroku, dowiesz się jak odnieść sukces w biznesie.

Chcesz usłyszeć o skutecznym networkingu w biznesie? Warsztaty z „Dzień dobry Biznes” są właśnie dla Ciebie!

Zaplanowane są dwa bezpłatne warsztaty tematyczne:

• warsztat I „Od pasji do biznesu – jak stworzyć własny model biznesowy firmy”
  • warsztat II „Kreatywność w biznesie”

Przedstawimy także ofertę Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości RCIiTT oraz Biura Karier ZUT

Opowiemy Ci, jakie możliwości dają ciekawe projekty m.in. "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka", "Jeremie2" czy "Wsparcie w starcie".

Udział jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja:  zarejestrujesz się wypełniając formularz.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Na uczestników czekają certyfikaty.

Do pobrania:

• zaproszenie (format:  pdf, rozmiar:  0,97 MB)
  • plakat (format:  pdf, rozmiar:  1,59 MB)