Kolejna wizyta studentów Wydziału Ekonomicznego w Porcie 21.01.2019 11:59

W ramach współpracy pomiędzy Wydziałem Ekonomicznym ZUT, a Infra-Port sp. z o.o. nasi studenci (kierunek Zarządzanie, III rok) w ostatnim tygodniu odbyli wizytę w Spółce.

Wybór był nieprzypadkowy, bo  INFRA-PORT sp. z o. o od lat, przy realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych stosuje Zintegrowany System Zarządzania, obejmujący m.in. system zarządzania jakością zgodny z  PN-EN ISO 9001:2015.

Przywitał nas Pan Prezes Zarządu – Przemysław Nagórski, który m.in. przedstawił krótką historię Spółki, profil działalności firmy, znaczenie zintegrowanego systemu zarządzania, w tym znaczenie normy ISO 9001:2015, zachęcając jednocześnie młodych ludzi do kontaktów z gospodarką.

O funkcjonowaniu Spółki i realiach rynkowych, w tym potrzebie kontaktów UCZENIA-BIZNES mówił również Pan Dyrektor Leszek Noworyta.

Później nasi studenci mieli okazję szczegółowo zapoznać się z funkcjonowaniem systemu ISO, dokumentacją, przebiegiem audytów wewnętrznych i certyfikacji przez upoważnioną instytucję. Tę część zajęć przeprowadził Pan Jacek Jaroszyński – Pełnomocnik Systemu ISO 9001:2008, wskazując na zalety systemu, ale także przedstawiając podejście współpracowników, konieczność bieżącego monitorowania i ciągłego doskonalenia.

Pożegnał nas Pan Dyrektor Roman Zaworski, wręczając studentom drobne upominki, m.in. kalendarze na rok 2019.

Dziękujemy Panu Prezesowi Przemysławowi Nagórskiemu za zgodę na wizytę, na jego ręce przekazujemy podziękowania dla Panów Dyrektorów, Pana Jacka Jaroszyńskiego i Pani Sylwii Kudelskiej.

Zajęcia „Zarządzanie jakością” są przedmiotem realizowanym pod kierunkiem dra Janusza Myszczyszyna (Katedra Ekonomii i Rachunkowości, Pracownia Mikroekonomii).

Należy dodać, że nasi gospodarze, w tym roku obchodzą jubileusz 25-lecia istnienia, już dziś życzymy firmie i jej pracownikom sukcesów i kolejnego jubileuszu!