Nabór na wyjazdy na studia Programu Erasmus+ w roku akademickim 2022/2023 12.01.2022 14:18

Dział Mobilności Międzynarodowej informuje o uruchomieniu naboru na wyjazdy na studia w ramach Programu Erasmus+ realizowane w semestrze zimowym i letnim 2022/2023 (KA131_2021).

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl w zakładce „wyjazdy stypendialne dla studentów i doktorantów - studia”.

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z zasadami realizacji wyjazdów na studia przed złożeniem wniosku, w szczególności z zasadami kwalifikacji oraz warunkami finansowymi programu Erasmus+.

Wnioski wyjazdowe należy składać  w terminie do 3 marca 2022 na wydziałach u Pełnomocników Dziekana ds. Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej.