Nagrody Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przyznane 11.10.2019 15:12

11 października br. prof. Jacek Wróbel Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przyznał nagrody nauczycielom akademickim za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne oraz za całokształt osiągnięć w okresie zatrudnienia w ZUT ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich 10 lat.

Nagrody przyznane na wniosek kierowników jednostek organizacyjnych trafiły do 195 osób. Nagrody indywidualne za osiągnięcia naukowe za rok 2018 otrzymało 113 osób, natomiast za osiągnięcia dydaktyczne 17 osób.

Nagroda za pracę organizacyjną w roku akademickim 2018/2019 trafiła do 39 nauczycieli akademickich. Za całokształt pracy w ZUT nagrodzono z kolei 5 osób. Przyznano również nagrody zespołowe. Za osiągnięcia dydaktyczne doceniono 8 zespołów.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Centrum Dydaktyczno – Badawczym Nanotechnologii ZUT w Szczecinie.

Mateusz Lipka
ZUT w Szczecinie