Nowi dziekani wydziałów. Zmiana na stanowisku dyrektora Szkoły Doktorskiej 15.07.2020 15:29

Rektor elekt prof. Jacek Wróbel powołał nowych dziekanów oraz dyrektora Szkoły Doktorskiej w kadencji 2020-2024. Szefowie jednostek obejmą swoje funkcje 1 września 2020 r.

Dziekanami w nadchodzącej kadencji zostali:

dr hab. inż. arch. Grzegorz Wojtkun, prof. ZUT, Wydział Architektury

dr hab. inż. Arkadiusz Pietruszka, prof. ZUT, Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

dr hab. inż. Anna Głowacka, prof. ZUT, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska

dr hab. inż. Bartosz Mickiewicz, prof. ZUT, Wydział Ekonomiczny

dr hab. inż. Krzysztof Okarma, prof. ZUT, Wydział Elektryczny

dr hab. inż. Jerzy Pejaś, prof. ZUT, Wydział Informatyki

prof. dr hab. inż. Mirosław Pajor, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki

prof. dr hab. inż. Arkadiusz Telesiński, Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

prof. dr hab. inż. Krzysztof Formicki, Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa

dr hab. inż. Maciej Taczała, prof. ZUT, Wydział Techniki Morskiej i Transportu

prof. dr hab. inż. Rafał Rakoczy, Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej

Nowym dyrektorem Szkoły Doktorskiej została dr hab. inż. Agata Markowska-Szczupak, prof. ZUT, Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej.

Zgodnie ze statutem uczelni nowi dziekani wydziałów zostali powołani na czteroletnią kadencję, która zakończy się 31 sierpnia 2024 roku.

Na zdjęciu rektor ZUT podczas inauguracji