Podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych w roku szkolnym 2018/2019 15.05.2019 11:44

Uprzejme informujemy o zakończeniu konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych w roku szkolnym 2018/2019. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie od wielu lat współorganizuje wraz z ZCDN konkursy: Biologiczny, Chemiczny oraz Wiedzy Ekonomicznej.

Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych odbędzie się 29 maja br. o godz. 11.00 w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Serdecznie zapraszamy:  laureatów i wyróżnionych uczniów, nauczycieli i dyrektorów szkół oraz przewodniczących i członków komisji konkursowych.

Lista laureatów i wyróżnionych wszystkich konkursów przedmiotowych

Wyniki konkursów i poszczególnych etapów prezentujemy na stronie dla studentów: konkursy dla Uczniów

Serdecznie dziękujemy  Komisjom Konkursowym za trud włożony w organizację konkursów i przygotowanie zadań.

Skład Komisji:

1. LI Konkurs Chemiczny (Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej)

• dr inż. Beata Kołodziej

• dr hab. inż. Grażyna Dąbrowska
  • dr inż. Marta Sawicka
  • dr inż. Mateusz Piz

2. XX Konkurs Biologiczny (Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt)

• prof. dr hab. inż. Katarzyna Kavetska

• prof. dr hab. inż. Bożena Chuda - Mickiewicz
  • dr hab. inż. Wioletta Biel
  •  dr Katarzyna Królaczyk
  • dr inż. Daniel Polasik