Aktualności

Program mentoringowy TopMinds 2021 – zapraszamy do udziału 02.11.2020 08:54

TopMinds to program mentoringowy, który otwiera studentom i doktorantom drzwi do międzynarodowej kariery. Dotychczas odbyły się trzy edycje programu, z których skorzystało już ponad 120 młodych osób otoczonych opieką mentorów.

Inicjatorem i organizatorem programu, a także mentorem w każdej edycji jest nasz pracownik, dr inż. Piotr Sulikowski, adiunkt na Wydziale Informatyki, Kierownik Szkoły Orłów ZUT.

Organizatorami instytucjonalnymi są Stowarzyszenie Top 500 Innovators, zrzeszające naukowców, przedsiębiorców, a także specjalistów z zakresu transferu technologii i komercjalizacji oraz Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta, która umożliwia wymianę naukową i kulturową pomiędzy Polską a USA.

Dla kogo?

Do wzięcia udziału w TopMinds 2021 zapraszani są:

  • studenci i studentki ostatniego roku studiów magisterskich, którzy planują swoją karierę w obszarze nauki 
  • oraz osoby przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych.

Do aplikowania w tym roku zachęcane są szczególnie osoby wyróżniające się na polu naukowym, pełne pasji i ambicji, stawiające nie tylko na sukces w środowisku akademickim, ale też nieustanny rozwój. 

Dlaczego warto?

Każdy z uczestników TopMinds ma wyjątkową szansę realizować się pod opieką jednego ze współpracujących z programem naukowców, ekspertek i ekspertów, reprezentujących różne dziedziny nauki i kultury.

W TopMinds wierzy się potencjał, jaki tkwi w mentoringu, opartym na budowaniu relacji, indywidualnym podejściu oraz transferze wiedzy i doświadczeń. W nadchodzącym roku na uczestników czekają również liczne warsztaty i szkolenia na tematy takie jak: 

  • Jak zarządzać swoim czasem? 
  • Jak mówić o nauce, by podbić serca słuchaczy? 
  • W jaki sposób skutecznie rozwiązywać konflikty? 

TopMinds pozwala zdobyć wiedzę, wzmocnić kluczowe kompetencje, poszerzyć sieć kontaktów oraz poznawać dobre praktyki pod okiem wybitnych specjalistów i specjalistek!

Kiedy?
Zgłoszenia online przyjmowane są do 8 listopada 2020 r.
Więcej informacji o programie, w tym jego regulamin, formularz zgłoszeniowy i pełna lista mentorów dostępne są na stronie topminds.pl