Serdecznie zapraszamy studentów do udziału w konkursie pod nazwą " Wspólnie przeciwko przemocy wśród dzieci i młodzieży szkolnej" 09.03.2020 12:18

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie we współpracy z Krajowym Urzędem Kryminalnym Meklemburgii - Pomorze Przednie, realizując wspólne działania na rzecz edukacji w obszarze bezpieczeństwa pragną serdecznie zaprosić młodzież akademicką do udziału w konkursie pod nazwą "Wspólnie przeciwko przemocy wśród dzieci i młodzieży szkolnej". Konkurs w 2020 r. jest integralną częścią prowadzonego od kilku lat projektu  profilaktycznego " U sąsiada bezpiecznie - Sicherheit im Nachbarland"
Głównym celem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej, graficznej, plakatu, których motywem przewodnim będzie przeciwdziałanie przemocy.
Termin składania prac mija 30 kwietnia 2020 roku.

Zwycięskie prace zostaną nagrodzone bonami podarunkowymi. Regulamin konkursu (format:  pdf, rozmiar:  1,40 MB)
Szczegółowe informacje proponowanego przedsięwzięcia są dostępne na stronie internetowej Policji zachodniopomorskie www.zachodniopomorska.policja.gov.pl