Spotkanie rektorów uczelni wyższych z wojewodą na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie 24.02.2021 11:37

We wtorek, 23 lutego 2021 roku, w budynku rektoratu ZUT, odbyło się spotkanie Kolegium Rektorów Akademickich Szkół Wyższych Województwa Zachodniopomorskiego, na które zaproszono wojewodę zachodniopomorskiego - Zbigniewa Boguckiego.

Spotkanie dotyczyło, między innymi spraw związanych z aktualnymi problemami szkolnictwa wyższego i nauki na Pomorzu Zachodnim oraz wspólnych działań promocyjnych w dobie niżu demograficznego. Podczas spotkania omówiono również akcję szczepień nauczycieli akademickich
i wstępne plany rekrutacyjne.

W spotkaniu uczestniczyli: prof. Jacek Wróbel (rektor ZUT i przewodniczący KRASWWZ), prof. Mirosława Jarmołowicz (rektora AS), prof. Danuta Zawadzka (rektor PK), prof. Bogusław Machaliński (rektor PUM), prof. Waldemar Tarczyński (rektor US) oraz Zbigniew Bogucki (wojewoda zachodniopomorski).

Na zdjęciu rektorzy z wojewodą