Studencie, ubezpiecz się! Parlament Samorządu Studentów ZUT zaprasza do dobrowolnego ubezpieczenia NNW + OC 06.11.2018 11:18

Zachęcamy wszystkich studentów do skorzystania z ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków na rok akademicki 2018/2019.

Ubezpieczenie NNW to kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa przed skutkami niespodziewanych zdarzeń losowych, obejmująca choroby oraz nieszczęśliwe wypadki, które mają miejsce podczas trwania ochrony ubezpieczeniowej. Okres ochrony obejmuje rok akademicki 2018/2019, również podczas odbywania przez studenta praktykach zawodowych, gdzie ubezpieczenie jest obowiązkowe.

Student ZUT może wybrać dowolną firmę ubezpieczeniową lub skorzystać z programu Ubezpieczenie EDU Plus InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA. rekomendowanego przez Parlament Samorządu Studentów ZUT.

PSS ZUT ułatwia studentom ubezpieczenie, zapraszając do biur Sejmików Wydziałowych Samorządu.

Biura Sejmików Wydziałowych Samorządu – kontakt (format:  pdf, rozmiar:  1,18 MB)

Ubezpieczenie Edu Plus InterRisk TU SA (format:  pdf, rozmiar:  2,44 MB)