Sukces studentki WTiICh na Zjeździe Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego 10.12.2018 13:48

Mamy zaszczyt poinformować, że Pani inż. Karolina Opała, studentka studiów drugiego stopnia na kierunku Nanotechnologia Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej, uzyskała nagrodę specjalną,  zajmując I miejsce za prezentację plakatową pt. „Właściwości adsorpcyjne wysokoporowatych materiałów węglowych typu metaloorganicznego na bazie lantanu” podczas Zjazdu Zimowego Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który się odbył 8 grudnia 2018 na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej. W konkursie Szanowna Kapituła oceniała 150 prac plakatowych uczestników z całej Polski.  Pani inż. Karolina Opała swoja pracę wykonała w Katedrze Fizykochemii Nanomateriałów pod opieką Pani prof. dr hab. Ewy Mijowskiej i Pana dr inż. Krzysztofa Cendrowskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji w pracy naukowe!