Aktualności

Szkolenie on-line: Kariera w nauce - czas na Ciebie! 06.11.2020 12:39

Zapraszamy na szkolenie on-line poświęcone planowaniu kariery naukowej, które odbędzie się 26 listopada o godz. 10:00 i skierowane jest do wszystkich studentów, doktorantów i młodych naukowców.

Rozwój kariery naukowej wiąże się z podejmowaniem nowych wyzwań i strategicznym planowaniem kolejnych kroków w tym procesie. Poznanie aktualnych trendów, sposobów zdobywania informacji, umiejętności oraz możliwości w sektorze badań i rozwoju, zarówno w skali naszego kraju, jak i całej Unii Europejskiej, pozwoli na podejmowanie świadomych decyzji, stawianie celów i ich realizację. Jest to szczególne istotne w dobie pandemii.
Dlatego podczas szkolenia omówione zostaną zasady planowania kariery naukowej oraz sposoby wyznaczania celów i dążenia do nich. Podpowiemy także, w jaki sposób sporządzić dobre portfolio naukowe, dzięki poznaniu jego kluczowych elementów oraz z jakich narzędzi skorzystać, aby w pełni rozwinąć skrzydła.

Szkolenie poprowadzi dr Justyna Małkuch-Świtalska, Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc, trener nauki i ekspert z zakresu strategicznego zarządzania karierą naukową. Gościem wydarzenia będzie także pani Magdalena Ostrowska z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości  RCIiTT ZUT w Szczecinie, która opowie na przykładach jak karierę naukową przekuć w sukces w biznesie.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela p. Agnieszka Korpal, e-mail: Agnieszka.Korpal@zut.edu.pl, tel. 91 449 47 23.