Taylor & Francis oraz Oxford University Press - dostęp testowy 15.10.2019 12:05

14 października 2019 został aktywowany dla użytkowników ZUT dostęp testowy do czasopism wydawnictwa Taylor & Francis Group. Udostępniono nam pakiety Science & Technology Library oraz Social Sciences & Humanities Library.

Dostęp będzie aktywny do 13 listopada.

Link do bazy czasopism

Taylor & Francis Group publikuje ponad 2500 recenzowanych czasopism we współpracy z 700 renomowanymi towarzystwami i instytucjami naukowymi.

Ponad 1180 tytułów czasopism T&F znajduje się w indeksach cytowań Web of Science - Clarivate Analytics, a ponad 1040 posiada wskaźnik Impact Factor.

Oxford University Press - dostęp testowy

Oxford University Press to wydawca recenzowanych czasopism naukowych z dziedziny nauk matematycznych i przyrodniczych, społecznych, humanistycznych oraz medycyny i prawa. W ramach testu od 14 października 2019 roku dostępna jest dla użytkowników ZUT pełna kolekcja czasopism licząca 357 tytułów (wydania bieżące oraz archiwalne od 1996 r.)

Test aktywny do 12 grudnia 2019 r.