Uwaga studenci! 20.04.2022 10:05

Ukończyłeś szkolenie w programie Legii Akademickiej i masz stopień podoficera rezerwy ? Pomyśl o zdobyciu nowej specjalności. We wrześniu rozpoczną się kursy w zakresie m. in. rozpoznania ogólnego i walki elektronicznej, logistyki czy eksploatacji systemów łączności.
Szkolenia specjalistyczne kierowane są wyłącznie do studentów posiadających status podoficera rezerwy, którzy chcą dodatkowo podnieść swoje kwalifikacje. Uzyskanie nowej specjalności wojskowej to wyjście naprzeciw oczekiwaniom uczestników programu oraz stworzenie im większej możliwości wyboru przy podjęciu decyzji o zawodowej służbie wojskowej.
Zachęcamy do udziału w kursie specjalistycznym jego ukończenie oznacza dodatkowe punkty przy ubieganiu się o miejsce na szkoleniu oficerskim Legii Akademickiej.
Wszystkie szkolenia odbywają się w jednym terminie - od 4 do 24 września 2022 r.
Chętni, którzy wezmą udział w trzytygodniowym szkoleniu, dostaną wynagrodzenie w wysokości około 3000 zł.

Osoby zainteresowane zdobyciem nowej specjalności wojskowej muszą złoży wniosek do wojskowej komendy uzupełnień.
Termin składania dokumentów mija 17 sierpnia 2022 roku.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: wkuszczecin.wp.mil.pl