Uwaga studenci! Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie prowadzi profilaktykę zachorowań na odrę. 28.02.2019 12:59

Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie zwraca się z prośbą do studentów o zapoznanie się z informacjami na temat profilaktyki zachorowań na odrę, z uwagi na zwiększoną w ostatnim okresie liczbę zachorowań na odrę w Polsce i województwie zachodniopomorskim.

Państwowa Inspekcja Sanitarna prowadzi wzmożone działania na rzecz podnoszenia świadomości zdrowotnej, profilaktyki zachorowań oraz dróg przenoszenia wirusa odry.

W ramach tych przedsięwzięć opracowano ulotkę "Jak rozpoznać odrę" (format:  pdf, rozmiar:  1,03 MB) oraz podstawowe informacje (format:  docx, rozmiar:  15,85 kB) dotyczące choroby.

Prosimy studentów o zapoznanie się z ich treścią.