Akcja Akademik 2021/2022 - ogłoszenie list

Akcja Akademik - Lista osób, którym przyznano miejsce w Domu Studenckim ZUT w roku akademickim 2021/2022

Zgodnie z terminem zawartym w Harmonogramie Akcji Akademik 2021/2022, ogłaszamy w dniu 21.06. br. listy osób, którym przyznano miejsce w Domu Studenckim ZUT.

Uwaga! Informujemy że w Akademikach pozostały jeszcze wolne miejsca i istnieje możliwość przyznania miejsca w DS.

Wnioski należy jak najszybciej składać drogą elektroniczną na adres DS lub osobiście w akademiku.
Akcja Akademik nie dotyczy kandydatów na studia, którzy wnioski składają w innym trybie - do Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych, na innym druku.

Jak sprawdzić czy moje nazwisko znalazło się na liście osób ubiegających się o otrzymanie miejsca w Domu studenckim ZUT?

• Student ZUT:
    Wystarczy wybrać odpowiedni akademik, a następnie wpisać w górnym lewym rogu swój login i hasło (takie jak do e-dziekanatu). Po zalogowaniu pojawi się lista dotycząca wybranego akademika z numerem albumu studenta oraz nr pokoju (wyszukiwanie Ctrl+F).
  • Student/ osoba spoza ZUT:
    Studenci oraz osoby spoza ZUT nie mają możliwości zalogowania się, informację o znalezieniu się na listach studentów uprawnionych do otrzymania miejsca w domach studenckich mogą uzyskać telefonicznie (po wcześniejszej weryfikacji osoby). Prosimy o kontakt z Administracją Osiedla Studenckiego (od pon. do pt. w godzinach od 8:00 do 15:00 po numerem tel. 91 449-40-63 lub z Przewodniczącym Uczelnianej Komisji Mieszkaniowej pod numerem tel. 695 181 179.

Dokumenty do pobrania: