Akcja Akademik 2021/2022 - ogłoszenie list

Akcja Akademik - Lista osób ubiegających się o otrzymanie miejsca w Domu Studenckim ZUT w roku akademickim 2021/2022

Zgodnie z terminem zawartym w Harmonogramie Akcji Akademik 2021/2022, ogłaszamy w dniu 9.06. br. listy osób ubiegających się o otrzymanie miejsca w Domu Studenckim ZUT.

Jak sprawdzić czy moje nazwisko znalazło się na liście osób ubiegających się o otrzymanie miejsca w Domu studenckim ZUT?

• Student ZUT:
    Wystarczy wybrać odpowiedni akademik, a następnie wpisać w górnym lewym rogu swój login i hasło (takie jak do e-dziekanatu). Po zalogowaniu pojawi się lista dotycząca wybranego akademika z numerem albumu studenta oraz nr pokoju (wyszukiwanie Ctrl+F).
  • Student/ osoba spoza ZUT:
    Studenci oraz osoby spoza ZUT nie mają możliwości zalogowania się, informację o znalezieniu się na listach uprawnionych do otrzymania DS mogą uzyskać telefonicznie (po wcześniejszej weryfikacji osoby). Prosimy o kontakt z Administracją Osiedla Studenckiego (od pon. do pt. w godzinach od 8:00 do 15:00 po numerem tel. 91 449-40-63 lub z Przewodniczącym Uczelnianej Komisji Mieszkaniowej pod numerem tel. 695 181 179.

Odwołania należy składać mailem na adres Uczelnianej Komisji Mieszkaniowej umk@zut.edu.pl w terminie od 10.06.2021 r. do 18.06.2021 r.

UWAGA! W dniu 21.06.2021 r. Uczelniana Komisja Mieszkaniowa ogłosi listy studentów uprawnionych do otrzymania miejsca w domach studenckich na tej stronie internetowej oraz w akademikach (osoby spoza ZUT prosimy o kontakt z Osiedlem Studenckim lub przewodniczącym UKM).

Dokumenty do pobrania: