Aktualności

Szkolenie on-line: Praca w zespole i umiejętności komunikacyjne 22.10.2021 12:13

Zapraszamy wszystkich studentów I stopnia (od 4. semestru) oraz II stopnia zainteresowanych zagłębieniem tajników pracy zespołowej, a także umiejętności komunikacyjnymi do udziału w zdalnym szkoleniu. Będzie to niezwykła okazja do poszerzenia wiedzy oraz zdobycia umiejętności, które na pewno będzie można wykorzystać m.in. podczas studiów, a także w pracy zawodowej. Szkolenie w formie webinaru odbędzie się 03 listopada w godz. 12:00 – 15:00.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony zaświadczeniem.

W programie szkolenia, m.in.:

  • o warunkach sprawnej pracy zespołowej;
  • konstruktywna informacja zwrotna;
  • mentoring, tutoring i motywowanie, czyli siła „przekonywania”;
  • umiejętności interpersonalne i komunikacja niewerbalna;
  • kompromis, perswazja, asertywność – jak z tym żyć.

Szkolenie poprowadzi dr hab. inż. Elwira K. Wróblewska, prof. ZUT – na co dzień specjalista w zakresie fizycznej chemii organicznej - niestereotypowy wykładowca, tutor, pedagog, opiekun studentów, stażystów i praktykantów.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • zainstalowaną aplikację Teams bądź przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge).

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.
15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.


Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.