Aktualności

Szkolenie on-line: Sposoby efektywnego uczenia się 22.10.2021 12:30

Zapraszamy wszystkich studentów I stopnia (od 4. semestru) oraz II stopnia zainteresowanych nauką Sposobów efektywnego uczenia się do udziału w szkoleniu. Będzie to niezwykła okazja do poszerzenia wiedzy oraz zdobycia umiejętności, które na pewno będzie można wykorzystać m.in. podczas przygotowań do egzaminów, w czasie sesji, a także w pracy zawodowej. Webinar w formie warsztatów on-line odbędzie się 17 listopada 2021 r. w godz. 12:00 – 15:00.

 

Studencie – zaliczenia, egzaminy, sesja przed Tobą. To wszystko wiąże się z koniecznością przyswojenia dużej ilości materiału. Spokojnie, właśnie z myślą o takich sytuacjach organizujemy bardzo ciekawe i praktyczne szkolenie on-line, na którym dowiesz się tego wszystkiego, a nawet więcej.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony zaświadczeniem.

W programie szkolenia m.in.:

  • Czy nad pamięcią można zapanować? - czyli jak uczyć się skuteczniej.
  • Jak prawidłowo obchodzić się z mózgiem - co wiemy o półkulach?
  • Inteligencja wieloraka a style uczenia się.
  • Mnemotechniki - techniki uczenia się.

Szkolenie poprowadzi dr hab. inż. Elwira K. Wróblewska, prof. ZUT – na co dzień specjalista w zakresie fizycznej chemii organicznej - niestereotypowy wykładowca, tutor, pedagog, opiekun studentów, stażystów i praktykantów.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge).

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.