Aktualności

Warsztaty: Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy 14.04.2021 13:46

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. „Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy”. Uczestnicy zajęć zidentyfikują problemy związane z organizacją pracy i terminowym wypełnianiem obowiązków. Dowiedzą się także jakich narzędzi użyć by zwiększyć efektywność pracy i zachować motywację do realizacji zadań.

Nie ma jednej skutecznej metody na efektywną organizację pracy. Istnieją jednak sposoby efektywnego korzystania z czasu bez szkody dla własnych potrzeb. Będzie można je poznać w trakcie warsztatów, które odbędą się 18 maja 2021 r. oraz 2 lipca 2021 r. (termin do wyboru) w godz. 09:00 – 13:00. W programie wydarzenia (format:  pdf, rozmiar:  177 KB) m.in.

  • poszukiwanie motywacji do pracy,
  • rozpraszacze i jak sobie z nimi poradzić
  • zasady dobrego zarządzania sobą w czasie
  • odpoczynek jako forma zwiększania efektywności pracy.

Warsztaty poprowadzi dr inż. Adrian Augustyniak, adiunkt naukowy w Katedrze Inżynierii Chemicznej i Procesowej ZUT, stypendysta Uniwersytetu Technicznego w Berlinie, wiceprezes firmy biotechnologicznej PhageArmour Sp. z o.o., sekretarz Oddziału Terenowego Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów w Szczecinie, absolwent kierunku biotechnologia Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki nauczycielskiej na Collegium Balticum w Szczecinie i studiów podyplomowych „Biznes w biotechnologii” na Uniwersytecie Jagiellońskim i Jagiellońskim Centrum Innowacji w Krakowie.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • zainstalowaną aplikację Teams bądź przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge).

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.