Aktualności

Zaproszenie na Szkolenie on-line: ABC Przedsiębiorczości 29.05.2020 14:06

Studencie - masz pomysł na biznes? Chcesz otworzyć firmę, o której marzyłeś, która pozwoli Ci realizować Twoje pasje i plany, a do tego stanie się Twoim głównym źródłem dochodu? Nie wiesz od czego zacząć? Odpowiemy na te i wiele innych pytań w trakcie szkolenie on-line, które odbędzie się w dniach 24 czerwca i 1 lipca 2020 r.

Zapraszamy wszystkich studentów I stopnia (od 4. semestru) oraz II stopnia zainteresowanych założeniem własnej firmy do udziału w szkoleniu, którego celem jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Będzie to niezwykła okazja do poszerzenia wiedzy oraz zdobycia umiejętności, które pozwolą wykorzystać możliwości jakie stwarza obecna sytuacja gospodarcza. Szkolenie w formie webinaru odbędzie się 24 czerwca 2020 r. (cz. I) oraz 1 lipca 2020 r. (cz. II) w godz. 10:00 – 12:15.

W programie szkolenia m.in.:

- Część I (24.06.2020): projektowanie modelu biznesowego przedsięwzięcia, testowanie hipotez modelu biznesowego metodami lean startup i customer development, przygotowywanie prezentacji dla inwestora;

- Część II (01.07.2020): zakładanie działalności gospodarczej, formy opodatkowania, źródła finansowania, modele rozwoju start-upów.

Szkolenie poprowadzi Magdalena Ostrowska, kierownik Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

W celu rejestracji należy przesłać pocztą elektroniczną skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego (format:  xlsx, rozmiar:  161 KB) oraz oświadczenia uczestnika projektu (format:  docx, rozmiar:  67 KB) na adres: szkolenia_power@zut.edu.pl lub agata.skrobek@zut.edu.pl do 21 czerwca 2020 r.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

- komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,

- przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge),

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.

Program_wydarzenia (format:  pdf, rozmiar:  173 KB)

Regulamin rekrutacji (format:  pdf, rozmiar:  679 KB)  (format:  pdf, rozmiar:  679 KB)

 

Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.