Warsztaty kompetencyjne dla doktorantów ZUT 16.05.2021 16:07

Zapraszamy wszystkich doktorantów zarówno ze Szkoły Doktorskiej jak i ze Studiów Doktoranckich do zapoznania się z listą najbliższych szkoleń realizowanych w ramach projektu ZUT 2.0.

W najbliższym czasie doktoranci ZUT będą mieli możliwość podniesienia swoich kompetencji w następujących obszarach:

Zachęcamy do zapisów i udziału w zajęciach. Chęć uczestnictwa proszę zgłaszać p. Agacie Skrobek (mailowo: Agata.Skrobek@zut.edu.pl lub na Teams) lub p. Wojciechowi Jędrzejewskiemu (mailowo: Wojciech.Jedrzejewski@zut.edu.pl lub na Teams). Formalności ustalimy w dalszej kolejności.

Szczegółowy harmonogram w ramach projektu ZUT 2.0 Nowoczesny Zintegrowany Uniwersytet

Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.